ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Kratki opis:


Pojedinosti o proizvodu

Oznake proizvoda

OBJEKTI 

■ Prolazak xPON-a

■ AGC funkcija

■ Rad u serijskom načinu

■ Podržava DOCSIS 3.0 ili 3.1

■ LED indikatori za uključeno napajanje, opcionalno napajanje i povratni Tx

■ Ulaz za testiranje -20dB

■ 12VDC adapter za napajanje

■ Slijedi SCTE 174 standarde

Prijave

■ CATV, HFC mreže

■ RF preko stakla

Opis

PL10-4A kompaktni optički čvor idealna je platforma za upotrebu u FTTH i FTTB mrežama, pružajući DOCSIS, glasovne, video i brze podatkovne usluge uzlazno i ​​nizvodno preko FTTX aplikacija. PL10-4A ima automatsku kontrolu pojačanja i funkciju praska, u skladu s RF over Glass (RFoG) komunikacijska mreža. Omogućena xPON funkcija, PL10-4A dizajnirana je za EPON / GPON mrežu za trošenje CATV usluge ili RFoG mrežu za trošenje usluge EPON / GPON za prijenos.

Specifikacija

Naprijed Put

Parametar

Jedinica

Vrijednost

Stanje

Optička valna duljina

nm

1540 ~ 1560

Dostupni CWDM

PON prolazna valna duljina

nm

1280 ~ 1500

PON gubitak luke za prolaz

dB

1

PON optička izolacija

dB

> 30

Monitor Voltage

V / mW

1

λ = 1550 nm

Optička ulazna snaga

dBm

-6 ~ + 2

Raspon AGC

*Raspon frekvencija

MHz

54 ~ 1002/1218

* Dostupno 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz

Ravnost

dB

± 0,75

*Nagib

dB

5 ± 1

3 ± 1 na raspolaganju

Izlazni povratni gubitak

dB

≥16

Povratni gubitak optičkog izlaza

dB

> 45

* Izlazna razina

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79-kanalni NTSC, Digitalni kanal iznad 550MHz
pri pomaku od -6dB)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* OCD

dB

≤-60

Ekvivalentni ulaz buke

pA / Hz

<7

Povratni put

Parametar

Jedinica

Vrijednost

Stanje

Valna duljina

nm

1600 ~ 1620

Dostupni CWDM

Optička izlazna snaga

mW

1 ~ 3

Tipično 2mW (3dBm)

* Razina RF ulaza

dBmV

20 ~ 40

Tipično

dBmV

80 ~ 100

Ravnost

dBm

± 0,75

Ulazni povratni gubitak

dB

≥16

Povratni gubitak optičkog izlaza

dB

> 45

* Uključivanje optičkog lasera na razini

dBmV

15

Dostupan zahtjev kupca

dBmV

75

* Razina optičkog laserskog isključivanja

dBmV

-4

Dostupan zahtjev kupca

dBmV

56

Vrijeme laserskog porasta

ms

≤1,3

Lasersko vrijeme pada

ms

≤1,6

Drugi

Parametar

Jedinica

Vrijednost

Stanje

napon

V / DC

12

Adapter za napajanje od 100 ~ 230V

Potrošnja energije

W

<5,5 W

Uključen adapter za napajanje

Radna temperatura

-20 ~ 55

Vlažnost 5 ~ 95%, bez kondenzacije

Optički konektor

/

SC / APC

Dostupan zahtjev kupca

RF konektor

/

F

Dimenzije

mm

172 * 103 * 41

Težina

Kg

0,4

 

Crteži obrisa

sd

Ne.

Opis

1

Ulazni ulaz za ispitivanje optičke snage: za ispitivanje i provjeru ulazne optičke snage: 1V / mW

2

Indikator optičke snage ulaza: kada je ulazna snaga u rasponu, indikator svijetli zeleno

3

Pokazivač uključivanja / isključivanja napajanja

4

Pokazivač snage predajnika za povratak: Uključeno radi.

5

Montažna rupa

6

Optički IN / OUT priključak: umeta optički signalni kabel s SC / APC priključkom

7

xPON priključak: 1310 / 1490nm PON Prođite do PON ONU

8

RF ispitni priključak: Prosljeđivanje ispitne razine s -20dB

9

Priključak za napajanje / RF OUT: Istosmjerna struja napaja se putem napajanja ili RF priključka

10

Power IN priključak: + 12 ~ 15V DC ulaz

11

Uzemljenje

Vanjski adapter za napajanje

ht (2) ht (1) * Dostupni su kabeli za napajanje u Europi, Sjedinjenim Državama, Britaniji i ostali standardni Dostupni su napajanje i linearno napajanje

Informacije o narudžbi

ZBR10

-XX

Fwd.Izlazna razina

-XX

Tip lasera

 i Vlast

-XX

Optički konektor

-XX

LD Wavelength

-XX

Bend Podjela

-XX

Adapter za napajanje

-XX

1

Samo naprijed, bez AGC-a, bez povratnog puta

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Nijedna

1A

Samo naprijed, AGC, Bez povratne staze

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Sjeverna Amerika

2

Dvostruki I / O vlakna, nema AGC, način praska

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Europa

2A

Dvostruki I / O, AGC, praskavi način

95

95dBμV

I1

Izolirani DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Kina

3

Ulaz / izlaz pojedinačnog vlakna, bez AGC-a, način praska

I2

Izolirani DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

Izrael

3A

Ulazno-izlazni ulaz s jednim vlaknom, AGC, način praska

I3

Izolirani DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Japan

4

Jedan I / O vlakna, drugo vlakno za xPON priključak, NO AGC, burst način

57

1570nm

06

UK

4A

Ulazno-izlazni signal s jednim vlaknom, drugo vlakno za xPON priključak, AGC, način praska

59

1590nm

61

1610nm


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je