Jednokratni pričvrsni kabel

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST jednokratni zakrpni kabel

    Ovaj jednokratni zakrpni kabel ST jedan je od priključaka serije MT. Priključci serije 2 koriste dvije vodilice s promjerom na krajnjoj površini vijka i vodilicu za precizno spajanje. Osim toga, može se obraditi za proizvodnju različitih oblika skakača. Kompaktni dizajn konektora omogućuje kratkospojniku velik broj jezgri i malu veličinu. S druge strane, ovaj ST modem modularni kabel može se široko koristiti u okruženjima integriranih optičkih vlakana velike gustoće ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Jednosmjerni kabel za višenamenski kabel

    Ovaj jednosmjerni kabel za povezivanje s više modova posebno je dizajniran za izradu poveznih kabela od uređaja do optičke kabelske veze. Ovaj deblji zaštitni sloj obično se koristi za vezu između optičkog primopredajnika i priključne kutije. U usporedbi s običnim kabelom na tržištu, naš jednosmjerni kabel s višemodnim vlaknima opremljen je prednošću dobre ponovljivosti, dobrih performansi među utikačima i dobre temperaturne stabilnosti. S druge strane, također ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC do SC jednosmjerni kabel za povezivanje

    Ovaj jednokratni navojni kabel od SC do SC sadrži dvije rupe za vođenje promjera na krajnjoj ploči vijka i vodilicu za precizno spajanje. Zaista je jednostavan za instalaciju i nema posebne potrebe za održavanjem. Osim toga, može se obraditi za proizvodnju različitih oblika MPO kratkospojnika. Opremljen naprednim postupkom, naš SC-SC jednosmjerni povezni kabel može se široko koristiti u okruženjima integrirane optičke linije velike gustoće u procesu ožičenja, osiguravajući rad velike brzine. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    Priključni kabel od SC do LC jednosmjerni

    Ovaj jednokratni priključni kabel od SC do LC povezan je s optičkim prijenosnim sustavom koji ostvaruje funkciju komunikacije optičkim spajanjem, a u formatu kodiranja signala nema ničega. U usporedbi s običnim kabelom na tržištu, naš SC do LC jednosmjerni patch kabel ima prednosti pružanja ultra niskog kašnjenja prijenosa podataka i podržavanja ultraširokog napona napajanja. Opremljen izvrsnom zaštitom napajanja i automatskim prebacivanjem, podržava ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Priključni kabel od optičkih vlakana MTRJ do MTRJ

    Ovaj povezni kabel od MTRJ do MTRJ opremljen je zaštitnom strukturom koja ostvaruje funkciju sprječavanja oštećenja okolnog okoliša na optičkim vlaknima, poput vode, vatre, strujnog udara itd. Središte je staklena jezgra koja prenosi svjetlost. U višemodnom vlaknu, jezgra ima promjer, koji je približno jednak debljini ljudske dlake. Jednomodna vlaknasta jezgra ima promjer. Vanjska strana jezgre okružena je staklenom ovojnicom s nižim indeksom ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC do LC jednokratni fiksni kabel

    Ovaj jednonamenski fiksni kabel od LC do LC može biti idealno sredstvo za povezivanje okvira za distribuciju optičkih vlakana i optičke utičnice s informacijama na prekidač, vezu između prekidača, vezu između prekidača i računala te vezu između utičnica za optičke podatke i računalo. Opremljen visokim performansama, naš LC do LC jednosmjerni fiksni kabel može se primijeniti na upravljački podsustav. Zbog odgovarajuće veličine i male težine, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC jednokratni pričvrsni kabel

    Ovaj LC jednokratni zakrpni kabel posebno je pogodan za okruženja za krpanje velike gustoće. U usporedbi s običnim kabelom na tržištu, ovaj je kabel opremljen ultra malim priključkom, koji štedi više prostora u usporedbi s uobičajenim kabelskim džemperom, bez utjecaja na vuču. I minijaturni plašt konektora konektora kraći je od uobičajenog repnog plašta LC konektora, što štedi više prostora za upravljanje ormarićem. Zbog visokih performansi, naš LC jednokratni patch kabel ima kraći ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC jednokratni zakrpni kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor FC na FC jaknu OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Vlaknasti način 9 / 125μm jakna Boja žuta Poliranje APC na APC jaknu Materijal PVC (OFNR), OFN ...