SAT-IF CATV prijenos

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV i satelitski optički prijamnik

    Značajke 1. S optičkim detektorom visoke osjetljivosti. 2.Ostvarenje je visoke tehnologije u proizvodima za povezivanje satelitskih vlakana CATV i L-pojasa 3.Može se primiti u optičko vlakno sa satelitskim i CATV digitalnim i analognim signalima od 47 x 2600 MHz. 4.Jednostavna instalacija; Korisniku je prikladno instalirati. 5.Ulazna snaga od + 0 ~ -13dBm. 6.Ima dobru sposobnost otpornosti na elektromagnetske smetnje. 7.Visoke performanse, ali niska cijena. Parametri dijagrama Optički rad ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Optički odašiljači Micro CATV i SAT-IF serije ZST

    Opis Mini satelitski optički odašiljači serije ZST mogu se podijeliti na ZST1310M (1310nm) i ZST1550M (1550nm) prema razlici valnih duljina, a izlazna optička snaga je 0-10dBm po izboru. Značajke 1.Dizajniran za FTTH mreže. 2.Visoka linearnost, prikladno za CATV i SAT-IF primjenu. 3.Izvrsna linearnost i ravnost. 4. Povratak gubitaka u pojedinačnom načinu rada 5. Korištenje aktivnih uređaja GaAs pojačala. 6.Ultralno niska tehnologija. 7.Manja veličina i lakša instalacija. 8. CRVENA-LED žarulja ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV i satelitski optički odašiljač (ZST9526)

    Opis proizvoda ZST9526 Satelitski optički odašiljač usvaja DFB laser visoke linearnosti leptira koji je izravno moduliran za prijenos signala od 47-862 MHz i 950 ~ 2600 MHz u jednom vlaknu. Može odabrati ITU standardnu ​​valnu duljinu za DWDM sustav za proširenje i ažuriranje mreža. Može se pojačati EDFA i EYDFA za ogroman FTTH sustav. Može biti kompatibilan s bilo kojom FTTx PON tehnologijom da bi se ostvarila kombinacija CATV-a, DVB-S-a, Interneta i FTTH-a. ZST9526 Satelitski optički odašiljač ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Ugrađeni WDM za CATV i satelitski optički prijamnik

    Značajke 1. S optičkim detektorom visoke osjetljivosti. 2.Ostvarenje je visoke tehnologije u proizvodima za povezivanje satelitskih vlakana CATV i L-pojasa 3.Može se primiti u optičkim vlaknima sa satelitskim i CATV digitalnim i analognim signalima od 47 ~ 2600MHz. 4.Jednostavna instalacija; Korisniku je prikladno instalirati. 5.Ulazna snaga od + 0 ~ -13dBm. 6.Ima dobru sposobnost otpornosti na elektromagnetske smetnje. 7.Visoke performanse, ali niska cijena. Parametri dijagrama Optički rad ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satelitski optički prijamnik ZSR2600M

    Značajke (1) Usvaja optički detektor visoke osjetljivosti kao ključnu komponentu, osjetljivost primanja od 8 dBm (2) Aluminijsko kućište montirano na zid. (3) Kompatibilno s FTTx PON tehnologijom (4) Dobro odvođenje topline (5) Za HFC mreže s više korisnika (6) Kompatibilno s FTTx PON Tech Tehnički parametar Indeksi predmeta Napomena Min Typ Max Optičke karakteristike Radna valovna duljina nm 1200 1600 Odgovornost A / W ≥0,9 Primanje opsega optičke snage dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZDD2600MD ugrađeni WDM satelitski optički prijemnik L opsega

    Sažetak proizvoda ZSR2600MD L opsežni satelitski optički prijamnik je istaknuti proizvod koji smo posebno dizajnirali za FTTH / WDM vlakna za strukturu kućne mreže. S malom ljuskom, kompaktnom i razumnom strukturom unutarnjeg kruga i izvrsnim pokazateljima performansi. To je prvi izbor za stambeno područje i kućnu optičku mrežu. Ugrađeni CWDM, RFTV radna valna duljina iznosi 1550nm. Proći valnu duljinu 1310 / 1490nm. Može se povezati s EPON-om, GPON-om i ONU-om. Karakteristike izvedbe ■ Za ...