Proizvodi

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC podređeni EB-400/401 EOC terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Neovisna EOC terminalna oprema. HomePlug AV / IEEE 1901 tehnologija, usvaja Qualcomm AR7411 čip, koristi niskofrekventni opseg ispod 65MHz i surađuje s EC serijskom EOC glavnom opremom kako bi ostvarila prijenos Ethernet podatkovnih signala u koaksijalnoj distribucijskoj mreži. Izborna WIFI funkcija. Značajke proizvoda 1. Isporučuje se jedinstvena konfiguracija predloška središnjeg ureda, a uređaj je plug and play. 2.Pružite 1 CABLE mješoviti ulazni ulaz RF priključka i 1 izlaz TV signala RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Dvosmjerna slavina na otvorenom (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Vrijednost dodira dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ulazni gubitak Izlaz Out -dB Max Max Frekvencija (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Vanjski 4-smjerni TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Vrijednost dodira dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ulazni gubitak Ulaz-izlaz (-dB Maks. Frekvencija (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Gubitak slavine u ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Vanjski 8-smjerni TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Vrijednost dodira dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Ulazni gubitak Ulaz-izlaz (-dB Max) Frekvencija (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Gubitak dodira I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Vanjski razdjelnici (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Propusnost parametara dvosmjerni trokraki (uravnoteženi) HT306A21 trokraki (neuravnoteženi) HT306B21 gubitak umetanja ulaz-izlaz (-dB maks. 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 601 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Luka2 - Luka3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To-Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Vanjske spojnice (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Vrijednost dodira dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Ulaz gubitak ulazak Out -dB Max Max Frekvencija (MHz) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 ~ 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 ~ 450 1,9 1,4 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Gubitak slavine-± 1,5dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Izlaz Solacija slavine (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm mini optičko pojačalo (ZOA1550MA)

    1. Laser pumpe optičkog modula i er-dopirano vlakno uvoze se iz SAD-a. 2.Uređaj je opremljen savršenim i pouzdanim optičkim izlazom snage, stabilizacijskim krugom i laserskim termoelektričnim hladnjakom upravljačkim krugom osigurava najbolje performanse cijelog stroja i stabilnim dugim vijekom trajanja lasera. 3.Uređaj ima ugrađeni mikroprocesorski softver, s laserski nadzor stanja, digitalni zaslon, upozorenje na greške, upravljanje mrežom i druge funkcije. Jednom kada operativni para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    Ethernet s 8 priključaka 1000 Mbps u 2 modela vlaknastih prekidača ZJ-1000228-S20

    Prekidač Ethernet do 2 optička vlakna s 8 priključaka 1000 Mbps je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij do 1000Base-TX vlakana. Pružite jednostavno i ekonomično rješenje za nadogradnju mreže na bazi bakra na optičko vlakno kako biste proširili doseg signala. Udaljenost prijenosa svjetlovodnog prekidača do 120 km. Plug-and-play dizajn, jednostavan za instalaciju. Može se koristiti kao samostalni. Značajke • 8-portni 100 / 1000M Ethernet + 2-strujni optički prekidač, SC • Polu-ili dupleks automatsko pregovaranje • 100 / 1000Mbps automatsko pregovaranje za bakreni priključak • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    Ethernet s 8 priključaka od 1000 Mbps do 1 model optičkog prekidača ZJ-1000208-S20

    Prekidač Ethernet na vlakno s 8 priključaka i 1000 Mbps je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij na vlakno 1000Base-TX. Pružite jednostavno i ekonomično rješenje za nadogradnju mreže na bazi bakra na optičko vlakno kako biste proširili doseg signala. Udaljenost prijenosa svjetlovodnog prekidača do 120 km. Plug-and-play dizajn, jednostavan za instalaciju. Može se koristiti kao samostalni. Značajke • 8-portni 100 / 1000M Ethernet + 1-portni optički prekidač, SC • Polu-ili duplex automatsko pregovaranje • 100 / 1000Mbps automatsko pregovaranje za bakreni priključak • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    Ethernet s 2 priključka 1000Mbps na optički prekidač ZJ-1000204-S20

    Prekidač Ethernet na vlakno s 2 priključka 1000 Mbps je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij na vlakno 1000Base-TX. Pružite jednostavno i ekonomično rješenje za nadogradnju mreže na bazi bakra na optičko vlakno kako biste proširili doseg signala. Udaljenost prijenosa svjetlovodnog prekidača do 120 km. Plug-and-play dizajn, jednostavan za instalaciju. Može se koristiti kao samostalni. Značajke • 4-portni 100 / 1000M Ethernet + 2-strujni optički prekidač, SC • Polu-ili dupleks automatsko pregovaranje • 100 / 1000Mbps automatsko pregovaranje za bakreni priključak • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porta 100 / 1000Mbps Ethernet optički prekidač Model ZJ-1000102-25

    2 porta 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij na 1000Base-TX Fibre. Pružite jednostavno i ekonomično rješenje za nadogradnju mreže na bazi bakra na optičko vlakno kako biste proširili doseg signala. Udaljenost prijenosa svjetlovodnog prekidača do 120 km. Plug-and-play dizajn, jednostavan za instalaciju. Može se koristiti kao samostalni. Značajke • 2 priključka 100 / 1000M Ethernet + prekidač za optički vlak 1 priključka, dvostruko vlakno s jednim načinom rada • Polu-ili dupleks automatsko pregovaranje • Automatsko pregovaranje 100/1000 Mbps za ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP pretvarač medija ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 u SFP Media Converter pretvara vlakna 100BASE-FX u bakrene medije 100Base-TX ili obrnuto. Pružite jednostavno i ekonomično rješenje za nadogradnju mreže na bazi bakra na optičko vlakno kako biste proširili doseg signala. Udaljenost prijenosa Media Convertera do 120 km. Plug-and-play dizajn, jednostavan za instalaciju. Može se koristiti kao samostalni ili montiran u kućište pretvarača medija s 2 utora s 14 utora s centraliziranim napajanjem. Značajke • 1000Mbps Ethernet RJ45 u SFP pretvarač medija • Pola ...
123456 Dalje> >> Stranica 1/30