Multimode optički kabel

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST do ST OM3 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Priključak ST na ST jaknu OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua poliranje UPC na UPC jaknu Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM4 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor SC na SC jakna OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 jakna Boja Aqua poliranje UPC do UPC jakna Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO za LC duplex OM3 duplex patch kabel

    MPO do LC Breakout kabeli vaš su najbolji izbor za optičke mreže velike gustoće. Specijalno je dizajniran za brzi ethernet, optičke kanale, podatkovni centar i gigabitne ethernet aplikacije. Ovaj kabel za optički kabel od 12 vlakana koristi se za spajanje (6) SFP + u MPO adaptersku ploču i MPO prtljažnik. Specifikacija Konektor A MPO ženski (bez pin-a) konektor B LC UPC Duplex Fibre Mode OM3 50 / 125μm Valna duljina 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Udaljenost 100m na ​​850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 zakrpni kabel

    Optički svjetlovodni kabel osjetljiv na savijanje 50/125 μm OM4 manje je slabljenje kada je savijen ili uvijen u usporedbi s tradicionalnim kabelima optičkih vlakana, što će učiniti instalaciju i održavanje optičkih kabela učinkovitijim. Također može uštedjeti više prostora za kabeli velike gustoće u podatkovnim centrima, poslovnim mrežama, telekomunikacijskoj sobi, farmama poslužitelja, mrežama za pohranu u oblaku i na mjestima na kojima su potrebni kablovi za povezivanje vlakana. Ovaj višemodni optički kabel 50/125 OM4 idealan je za ko ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP na LC 12 vlakna OM3 Fanout kabel

    1,0,35 dB ultra niskog IL s konektorima USCONEC, 0,15 dB ultra niskog IL sa LC konektorima. 2. Kukuruzno ili YOFC vlakno dizajnirano je da prođe ISO, IEC, RoHS. itd. standardi. 3. Kabel bez osjetljivosti na savijanje pokazuje izvrsne performanse na elastičnosti. 4.K = K kartonski paket pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor A MTP ženski elitni konektor B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua Polish tip PC do UPC jakne Materijal OFNR, OFNP, LSZH Gubitak umetanja ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM1 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor SC na SC jakna OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Vlaknasti način rada 62,5 / 125μm jakna Boja narančaste Poliranje UPC do UPC jakne Materijal PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM2 dvostrani patch kabel

    Ovaj multimode patch kabel s optičkim vlaknima dolazi s materijalom jakne visokih performansi, koji ima duži vijek trajanja. Osim toga, manje je slabljenje kada se savijaju ili uvijaju u usporedbi s tradicionalnim optičkim kabelima, što čini instalaciju i održavanje optičkih kabela učinkovitijim. Postoje tri vrste materijala za jakne, uključujući PVC (OFNR), OFNP, LSZH, a ljudi bi mogli imati bolji izbor prema svojim potrebama. Svijetli i narančasti izgled može ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM3 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Priključak SC na SC jaknu OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Vlaknasti način rada 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua poliranje UPC do UPC jakna Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC do LC OM4 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Priključak LC na LC jaknu OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 jakna Boja Aqua poliranje UPC na UPC jaknu Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM3 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor LC toLC jakna OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Vlaknasti mod 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua poliranje UPC do UPC Materijal jakne PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM2 dvostrani patch kabel

    1. Proizvod prihvaća uvozne keramičke igle i uvozi visokokvalitetne optičke kablove. 2. Uvesti inozemnu naprednu tehnologiju brušenja i opremu za brušenje kako bi se osiguralo odstupanje centriranja vlakna, udubljenje vlakna, površina vlakna bez ogrebotina i nedostataka i parametri radijusa zakrivljenosti keramičke krajnje strane standard. 3. Gubitak umetanja je mali, povratak je velik, zamjenjivost je dobra, ponovljeno umetanje i r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC do LC OM1 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 s keramičkim nastavkom za brze kabelske mreže. · Ispis kabela pomaže u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kabela. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Savitljivi neosjetljivi vlaknasti kabel pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor LC na LC jaknu OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Vlaknasti način rada 62,5 / 125 μm jakna Boja narančaste Poliranje UPC do UPC jakne Materijal PVC (OFNR), ...